11

05-2015

Wdrożenie grywalizacji dla PZU wygrywa konkurs HR Innovator 2015!

Zrealizowane przez Gamfi wdrożenie dla PZU - "Inspiratorium Menedżer 2.0" zwyciężyło w konkursie HR Innovator 2015 na najbardziej innowacyjny projekt zakresie zarządzania ludźmi. Wdrożenie wygrało w kategorii: firmy z polskim kapitałem. Gala finałowa odbyła się 7 maja br. podczas XXI Kongresu Kadry w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik. Projekt okazał się bezkonkurencyjny, pokonał w finale KGHM.
 
"Inspiratorium Menedżer 2.0" to wdrożenie oparte o produkt Gamfi Academy. Jest to rozwiązanie pozwalające na zwiększenie efektywności oraz obniżenie kosztów szkoleń i rozwoju pracowników w dużych organizacjach. Wykorzystuje mechanizmy grywalizacji w celu zaangażowania pracowników do aktywnej nauki i rozwoju. Wspiera utrwalanie wiedzy (retention of knowledge) przekazywanej na szkoleniach stacjonarnych lub przy pomocy e-learningu. Dodatkowo wpływa na employer branding, czyli pozytywny wpływ na postrzeganie pracodawcy przez pracowników jako organizacji wykorzystującej najnowocześniejsze narzędzia, zgodne z najnowszymi trendami.
 
Grywalizacja w szkoleniach - przeczytaj więcej o wdrożeniu dla PZU.
 
Więcej o Gamfi Academy dowiesz się w tym miejscu.
 
Świadczenie usług dla PZU związanych z grywalizacją procesów biznesowych przygotowaliśmy razem z naszym partnerem merytorycznym w zakresie rozwoju i szkoleń, firmą doradczą Westhill Consulting.