Tajemniczy Składnik aplikacja dla Electrolux
Nominacja dla aplikacji Gamfi przygotowanej dla Electrolux

Aplikacja Tajemniczy Składnik Electrolux

nominowana w konkursie Mixx Awards

organizowanym przez IAB

Przeczytaj więcej

Aktualności

29-08-2016

Engagement manager (wdrożenia HR)

W Gamfi pomagamy menedżerom osiągać cele biznesowe z wykorzystaniem grywalizacji. Wykorzystujemy grywalizację m.in. do angażowania pracowników w procesach rozwoju, sprzedaży, obsługi klienta i uczestnictwa w życiu firmy. Pracujemy z największymi firmami w Polsce oraz międzynarodowymi markami. Zrealizowaliśmy wdrożenia w zakresie angażowania pracowników dla m.in. Orange, Samsung, Sony, Play, Allegro, Electrolux, Grupy PZU, BGŻ BNP Paribas, PKO. Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Content Manager (wdrożenia HR).

29-08-2016

Project manager (wdrożenia HR) poszukiwany!

W Gamfi pomagamy menedżerom osiągać cele biznesowe z wykorzystaniem grywalizacji. Wykorzystujemy grywalizację m.in. do angażowania pracowników w procesach rozwoju, sprzedaży, obsługi klienta i uczestnictwa w życiu firmy. Pracujemy z największymi firmami w Polsce oraz międzynarodowymi markami. Zrealizowaliśmy wdrożenia w zakresie angażowania pracowników dla m.in. HAYS, Grupy PZU, BGŻ BNP Paribas, PKO, Orange. Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Project Manager (wdrożenia grywalizacji w HR).

Facebook

Timeline Photos

Masz za sobą sukcesy związane z tworzeniem różnorodnego tematycznie ko...

29-08-2016

Timeline Photos

Masz za sobą sukcesy związane z projektami wewnętrznymi dla organizacj...

29-08-2016

Timeline Photos

Czy wiesz, że średni czas skupienia odbiorcy w internecie jest krótszy...

23-06-2016

Co się dzieje?

"Przed podjęciem współpracy z Gamfi dokonaliśmy pełnego przeglądu firm zajmujących się gamifikacją. Niestety, u większości z tych mających swoje korzenie w rynku produkcji gier, gamifikacjia figuruje w portfolio jedynie jako konstrukcja teoretyczna. Do Gamfi przekonały nas posiadane doświadczenia z wcześniejszych udanych wdrożeń oraz silnik gamifikacyjny w pełni zintegrowany z Facebookiem."

Michał Młynarczyk

Dyrektor Zarządzający HAYS Poland/CEE

Ireneusz Olczak

Online Marketing Manager, HBO Polska

Artur Kurasiński

CEO Fokus

Paweł Tkaczyk

Autor książki Grywalizacja. Midea