Oferta

Poniżej znajdują się elementy naszej oferty, w skład której wchodzi analiza potrzeb klienta, wybór i implementacja danego rozwiązania oraz dodatkowe usługi utrzymania produktu.

Realizacja celów

Dzięki wdrożeniu platformy Gamfi można osiągać różnorodne cele. Są one uzależnione od obszaru marketingu lub biznesu, w którym wykorzystywane będzie Gamfi.


Analiza i strategia

Podstawą skutecznego wdrożenia platformy gamifikacyjnej jest analiza otoczenia rynkowego, pozycji marki i produktów na rynku oraz celów biznesowych klienta, które mają zostać osiągnięte z wykorzystaniem gamifikacji.


Implementacja rozwiązania

Platformę Gamfi oraz produkty można implementować w formie dedykowanych wdrożeń co oczywiście zajmuje więcej czasu, ale jest w pełni dostosowane pod potrzeby klienta oraz w formie standardowych wdrożeń produktów.


Szybkość wdrożenia

Wydawać by się mogło, że zgamifikowanie procesu lub produktu to długotrwała i skomplikowana praca. Nic bardziej mylnego!


Usługi dodatkowe

Prócz wdrożenia samej platformy Gamfi lub produktów Gamfi istnieje szereg usług dodatkowych, które nasza firma może wykonywać w ramach utrzymania usługi u klienta. Poniżej najważniejsze z nich.