Produkty

Gamfi to przede wszystkim platforma gamifikacyjna. Na jej podstawie budujemy produkty, które są gotowe do zastosowania na określonych rynkach i branżach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową.

Gamfi Social Engagement

Gamfi Social Engagement Tool to produkt przygotowany specjalnie do zastosowań w sieciach społecznościowych, w szczególności na Facebooku. Aplikacja tworzy ekosystem, do którego wchodzą użytkownicy i angażują się w świat marki i jej produkty na długi okres czasu. Gamfi Social pozwala komercyjnie wykorzystać zgromadzoną społeczność marki na Facebooku i realizować cele założone przez klienta.


Gamfi Pages - nowy produkt

Nowy produkt dla wydawców oraz marek, przeznaczony na strony internetowe i portale.


Gamfi Recruiter

Gamfi Recruter to produkt pozwalający na zwiększenie efektywności oraz obniżenie kosztów rekrutacji pracowników w dużych organizacjach. Wykorzystuje mechanizmy grywalizacji w celu zaangażowania pracowników, do aktywnej pomocy w projektach rekrutacyjnych prowadzonych w firmie.


Gamfi Academy - nowy produkt

Gamfi Academy to rozwiązanie pozwalające na zwiększenie efektywności oraz obniżenie kosztów szkoleń i rozwoju pracowników w dużych organizacjach.


Platforma grywalizacyjna

Platforma grywalizacyjna Gamfi to zestaw gotowych, zaprogramowanych mechanizmów i scenariuszy, które służą do sprawnego wdrażania dedykowanych rozwiązań gamifikacyjnych u klientów.


Szkolenia i warsztaty

Grywalizacja bez tajemnic, dzięki szkoleniom prowadzonym przez konsultantów-praktyków z Gamfi.